Quin van BrandNewFresh werkt al eerder samen met Angele Jehee aan een ander project en onlangs aan haar website voor haar vegan ijs bedrijf.
Omdat die eerdere samenwerking goed waren bevallen vroeg Angele Quin om ook samen dit nieuwe project van haar op te pakken.
Angel’s Deli is gevestigd in het meest pittoreske straatje van Voorburg en heeft een delicatessenwinkel met lunchcorner. Ze verkopen mooie vega(n) vriendelijke delicatessen en cadeauartikelen. In de lunchcorner kunt u kennis maken met de delicatessen die ze verkopen, een broodje eten of gewoon een lekker kopje koffie drinken. Verder bieden we vegan-ijs van Angelice (www.angelice.nl). De producten die worden verkocht zijn naast vega(n) ook zoveel mogelijk biologische en/of fairtrade. U kunt bij Angel’s Deli ook terecht voor catering en take away.
De illustraties en het ontwerp van de website is gemaakt door New Normal en Quin van BrandNewFresh zette dit ontwerp om in een razendsnel responsive WordPress thema.